1 / 2
Element za Kuptatilo/Banja
4.500 МКД
03.02.2023 21:15

Куманово / Куманово

Novo ne e koristeno
Dimenzii ---
85 x 42 visina 80
61 x 27 visina 57

Stefan 074 243 643

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Мебел за бања

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
074243643
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам