1 / 3
Убодна пила PARKSIDE
3.000 МКД
11.10.2022 18:59

Гази Баба / Скопје

Нова, неупотребувана убодна пила,донесена од странство.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Atanas
Потврден огласувач
070225165
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам