1 / 3
Се издава
600 €
Цената не е фиксна
11.10.2022 19:26

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

9

Квадратура:

220 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

90 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2006

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Републиканска 14а (Стара црква)

Куќата е погодна како за живеење така и за деловен простор.

Цена по договор
Информации на тел.074242001

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Slobodan
Потврден огласувач
74242001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам