1 / 2
Gradežen PLAC
5.000 €
29.01.2023 11:52

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

310 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Gradežen PLAC 310 kvadrati kaj oranžeriite nad bazentot mesto vikano Gradina . Imoten List - odma prevod na notar !

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

LEONARDO
Потврден огласувач
070700120
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам