1 / 12
VOLKSWAGEN GOLF VII 2.0 TDI GTD 184KS 2015 DSG GTD
15.000 €
Денес 11:42

Гази Баба / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

VOLKSWAGEN GOLF VII 2.0 TDI GTD 184KS 2015 DSG GTD SO NAJDOBRATA MOZNA OPREMA ZA OVOJ MODEL REGISTRIRAN NAPRAVEN KOMPLETEN GOLEM SERVIS VO ODLICNA SOSTOJBA AUTO GRUP VRSI PRODAZBA UVOZ RAZMENA NA AVTOMOBILI GOLEM IZBOR NA AVTOMOBILI.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AUTO GRUP
Metodija Andonov Cento
Потврден огласувач
071866806
Испрати Е-маил до огласувачот

CITROEN C4 PICASSO 1.6 BLUE HDI 2017 AUTOMATIC FACCELIFT

11500 €

PEUGEOT 3008 2.0 BLUE HDI 150KS 2018 GT-LINE UNIKATEN MODEL

21500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам