1 / 4
SE PRODAVA POLO 1.0 BENZIN PIIN
750 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.11.2022 13:00

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

1998

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Se prodava polo registrirano .Pali vozi motor mejnac Bez Mani karoseriski Mali zabeleski Cena po dogovor broj za kontakt 070 313 898

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Hari
Потврден огласувач
078843555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам