1 / 10
Mercedes E280 CDI - EVO OPREMA
6.000 €
30.01.2023 20:21

Прилеп / Прилеп

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 280

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Prodavam Mercedes E 280 cdi 140 kw 190 ks proizvedena 2006 godina registrirana i servisirana. Kolata e vo odlicna sostojba so full oprema. Za poveke informacii javete se.
➡️075/707-583 ⬅️
-Tempomat - Distronic (sledi kola pred tebe)

-MOZI I ZAMENA-

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Bufnas
Потврден огласувач
075588893
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам