1 / 6
Metal zlato detektor MD830 DO 2m
13.500 МКД
05.02.2023 15:07

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Metal zlato detektor MD830 DO 2m

Nov

Категорија: Останато

Се продава од:

eMacedonia
Потврден огласувач
079277007
Испрати Е-маил до огласувачот

Metal zlato detektor do 2.5 m 2 sondi

280 МКД

Teknetics T2 metal zlato detektor

399 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам