1 / 10
Ford transit
4 €
05.02.2023 23:41

Прилеп / Прилеп

Ford transit 2.4 TDI 2001 godina registrano nosivos 1500kg povejce inf na 078290121 goce

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078305009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам