1 / 2
Cooler master v550
70 €
Цената не е фиксна
20.11.2022 21:19

Куманово / Куманово

Ispravno napajanje bez modularni kabli
Ne otvarano
074 241 145

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Напојувања

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
076499906
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам