1 / 2
Завоен Компресор 4 Zavoen Kompresor 4
1 €
13.10.2022 13:39

Прилеп / Прилеп

Завоен Компресор 4
Zavoen Kompresor 4
11kw Atlas Copko

Категорија: Останато

Се продава од: Претпријатие

Дил Ком
Потврден огласувач
071323313
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам