1 / 3
Компресор дувалка 12 Kompresor duvalka 12
1 €
13.10.2022 14:06

Прилеп / Прилеп

Дувалка за цистерни Техносан
Duvalka za cisterni Tehnosan
3.5bar, Motor-25hp

Категорија: Останато

Се продава од: Претпријатие

Дил Ком
Потврден огласувач
071323313
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам