1 / 5
Компресор 13 Kompresor 13
1 €
13.10.2022 14:09

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Компресор 13
Kompresor 13
5,5kw, 10 bar

Категорија: Останато

Се продава од: Претпријатие

Дил Ком
Потврден огласувач
071323313
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам