1 / 6
Se prodava Honda CBR 1000RR
6.000 €
Цената е фиксна
15.11.2022 01:30

Прилеп / Прилеп

Марка:

Honda

Вид:

Спортски

Година:

2007

Модел:

CBR1000RR

Километри:

15000

Se prodava Honda CBR 1000rr 2007 godina.
Ima pominato 20000km.
Servis napraven
Novi gumi metzeler m7
Akrapovic izduv.
Showa suspenzija.
Karbonski protektori na vila i masina.
Motorot e kako od salon, nema nikakva maana, zatoa i taa e cenata, ima i poeftini.
Se prodava poradi kupuvanje nov motor.
Za po detalni informacii na brojot podolu.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Yamaha
Потврден огласувач
077674362
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам