1 / 6
Generic sirion 50cc
750 €
14.02.2023 01:56

Прилеп / Прилеп

Se prodava generic sirion prv sopstvenik 2017god 50cc 2t
Ima nova zadna guma i nova elektronika pali vozi ima sitni zabeleski po plastiki
(Ne e kinesko)
Mozi zamena za avtomobil so moja doplata…

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Leonid
Потврден огласувач
076553500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам