1 / 8
Издавам стан
200 €
Цената е фиксна
28.01.2023 19:59

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

1

Квадратура:

43 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2013

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Прилеп

Во центар на Прилеп, се издава наместен стан. Погоден за семејство на подолг рок. Се склучува нотарски договор. Давачките за струја, вода и комунална хигијена се префрлаат на закупецот на станот. При склучување на договорот се плаќаат две станарини, едната за првиот месец, а втората се враќа по напуштањето на станот и негово напуштање и доведување во состојба како при приемот.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Senad
Потврден огласувач
070316351
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам