1 / 1
Se izdava
По Договор
15.10.2022 12:42

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

80 m²

Греење:

Струја

Se izdava dukjan lokacija nova tabana .. 80m2 i bavca 100m2 spremen za apteka , ambulanta,kladilnica so site potrebni dokumenti ima i svoj parking prostor.. info na viber 00 41 76 765 82 76

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Oglasnik
Потврден огласувач
076387780
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам