1 / 2
Компресор 15 Kompresor 15
1 €
15.10.2022 12:54

Прилеп / Прилеп

Компресор 15
Kompresor 15
Model: Formula1510,
15kw, 10 bar.

Категорија: Останато

Се продава од: Претпријатие

Дил Ком
Потврден огласувач
071323313
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам