1 / 7
Mercedes CLS350 CGI 2008 Facelift
1 €
30.12.2022 19:21

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

CLS 350

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

217 kw / 295 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Dobro socuvan so pominati 237000km uvezen od CH.Napraven mal servis pred 3 meseca i registriran do Juli 2023.So kolata odat letni i zimski gumi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Simeon
Потврден огласувач
075211529
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам