1 / 2
Lupo 1.4 tdi
По Договор
29.05.2023 20:43

Прилеп / Прилеп

Se prodavaat na delovi. Plavoto e benzin, motor menjac prodadeni,
a zelenoto e 1.4 tdi motorot se prodava na delovi
075343460
075343460
075343460

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

svetleprilep@hotmail.com
Потврден огласувач
075934033070569810
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам