1 / 2
ARISTON bojler
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.01.2023 14:46

Илинден / Скопје

ARISTON bojler od 80 l.
ARISTON VELIS VLS EVO 80 EU
80л
ГОЛЕМ ЛЦД ДИСПЛЕЈ
Моќност 3KW - Два греачи 1.5 KW + 1.5 КW
Мултипозиционирање - Вертикално и хоризонтално
Рамна позадина
Покажува број на туширања
Самодијагносика
Auto dry технологија
Титаниум Плус технологија на Емајлиран резервоар резервоар тестиран до 16 бари
Две Големи Магнезиумски Аноди
АBS изведба - електронски систем за максимална сигиурност на релација корисник - бојлер
Прилагодлив преден панел во разни бои
Shower ready - покажува кога е спремна водата за прво туширање
Eco Еvo function за намалена потрошувачка на електрична енергија
Nanomix + Best технологија која спречува нововлезената ладна вода да се измеша со веќе топлата вода (до 15л повеќе топла вода)
Полиуретанска изолација CFC Free

Максимална температура 80 степени
Загревање за 2ч и 56 минути до 45 степени
бела боја
Димензии ВxШxД 106.6x49x27 цм тежина
20кг
IPX4 ниво на заштита za po detalni informacii: 070 237 067

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
070 237 067
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам