1 / 12
КУЌА НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА
140.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.10.2022 19:38

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

9

Квадратура:

290 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

175 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1985

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Цане Илиоски 35/3 Прилеп

Куќата е на одлична локација во населба Вишне. Излегува на три улици во целосно урбанизирано подрачје.
Површина на земијиште под куќа 118 м2
Дворно место 175 м2
Три спрата
Првиот спрат е деловен простор 40 м2 со посебен влез и помошен дел Од 40 м2
Втор и трет кат се со засебен влез, скалишен простор од 42 м2, секоја стамбена единица од 75м2 + тераси од предна и задна страна 20м2.
Погодна за живење и деллива за две фамилии!!!
Куќата е во одлична состојба, термо фасада, пвц столарија, покрив реновиран, паркет во одлична состојба во стамбениот дел и скалишен дел завршно обработен со мермер.
Вреди да се види!!!!

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
71395282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам