1 / 12
SHLEP SLEP vlecna sluzba -Sprinter
19.500 €
29.01.2023 11:53

Прилеп / Прилеп

Shlep vozilo vo ekstra sostojba 2012/11 maksimalno začuvano oprema klimatronik jastuci makara koja dviži levo-desno Led Rotacija i dr. Registrirano i Z. Karton . Voziloto e na privatno lice .

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

LEONARDO
Потврден огласувач
070700120
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам