1 / 1
co2 kzubr 800ampera
25.000 МКД
Цената е фиксна
13.03.2023 08:55

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

co2 kompletna 3 vo 1 co2,elektricen tig
komplet 25.000

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

universal alat
Потврден огласувач
070491492
Испрати Е-маил до огласувачот

Co2 Kcraft 400 ampera

13000 МКД

Hilta Za Krsenje 2800 w

7000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам