1 / 4
iPhone 12 Pro 256GB
По Договор
23.11.2022 17:49

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

iPHONE 12 PRO

Боја:

Blue

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Se Prodava Iphone 12 Pro 256GB , Pacific Blue , odlicno socuvan
070284959

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Metodi Jordanov
Потврден огласувач
070284959
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам