1 / 6
Samsung Galaxy Z Fold 3 - 5G
По Договор
23.11.2022 17:49

Штип / Штип

Марка:

Samsung

Модел:

Samsung Galaxy Z Fold 3 - 5G

Боја:

Black

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

12 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Se Prodava Samsung Galaxy Z Fold 3 - 5G , 256 GB , Black NOV Kupen od Telekom

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Metodi Jordanov
Потврден огласувач
070284959
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам