1 / 1
Fiskalna kasa Perfect
5.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.01.2023 15:02

Делчево / Делчево

Prodavam fiskalna kasa Perfect mnogu malku koristeno.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

blagojce
Потврден огласувач
077862614
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам