1 / 1
penomat 50 litarski
5.000 МКД
Цената е фиксна
30.11.2022 07:48

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

penomat za peralna

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

universal alat
Потврден огласувач
070491492
Испрати Е-маил до огласувачот

Hilta,hilti,pikamer,hitachi

7000 МКД

motor za voda honda

7500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам