1 / 12
Dahua - Imou WiFI FullHD i UltraHD kameri
3.000 МКД
30.05.2023 13:38

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

* Нови модели 2022 безжични - WIFI FULL HD ---DAHUA Imou --- IP/WIFI Камери оригинални (made in Netherlands) со 2MP и 4MP сензор за внатрешна и надворешна употреба

Безжични wifi Dahua IMOU камери:
- Wifi imou 2MP FHD = 3000ден.
Промо цена за:
- Wifi imou 4MP UHD = 3700ден.

* Едноставни за инсталација и монтажа
* 24 месеци писмена гаранција

СПЕЦИФИКАЦИИ:
- Нотификации за движење
- Детектирање на движење на објекти луѓе(human tracking)
- Снимање 24/7 (зачувување со слика и време кога се забележани движењата )
- 2mp и 4mp камера со FullHD i UltraHD резолуција
- Микрофон (звучно снимање)
- До 30m ноќно снимање со iR диоди
- ONVIF можност за додвање на постоечки DVR
- Опција за зачувување на снимките на claud или на мемориска картичка до 256GB
- Водоотпорни ip67

***продажба на мало и големо...за други градови праќаме по карго експрес....за подетално слободно јавете се или пишете на Viber или WhatsApp VIVA STORE 076929529

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Видео надзор

Се продава од: Претпријатие

VIVA STORE
Потврден огласувач
076929529
Испрати Е-маил до огласувачот

360° ROTIRACKA WIFI SMART KAMERA 3MP FULL HD VNATRESNA

1400 МКД

MINI WIFI/IP KAMERA 5MP 1440p - No.1 SPYCAM

2200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам