1 / 9
Renault Ergos 446
24.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.11.2022 14:07

Прилеп / Прилеп

Се продава Renault Ergos 446 багер + трактор со John Deere машина со 3439 работни саати.

Произведен е 2005 година и е 92ks, се е исправно и може да се види/проба во секое време.

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Roberto
Потврден огласувач
075677150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам