1 / 6
TREK marlin 6, 29", L/XL.
500 €
Цената е фиксна
Денес 10:06

Охрид / Охрид

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

20 "

TREK marlin 6, 29" тркало, 3x9 shimano altus, рам 21" L/XL.
Опрема и повеќе инфо на:
https://www.trekbikes.com/us/en_US/bikes/mountain-bikes/cross-country-mountain-bikes/marlin/marlin-6/p/23121/

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

М
Потврден огласувач
075880772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам