1 / 5
Opel zafira 1.9 cdti
2.700 €
23.12.2022 11:14

Куманово / Куманово

Марка:

Opel

Модел:

Zafira

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava opel zafira 1.9cdti
Registrirana do mesec maj 2023
Napraven mal servis pred 500km
Moze zamena za pomalo
Za povekje informacii na mobilen

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
078679771
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам