1 / 5
fiat dukato 2.8 jtd.2003.
7.300 €
20.12.2022 14:41

Прилеп / Прилеп

slep sluzba atestirana vo kniska.vitlo 12000 libri so daljinsko.reg .079369729

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Се продава од:

stefan
Потврден огласувач
079369729
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам