ПРОДАВАМ ТЕГЛИ СО КАПАЦИ
1 МКД
03.01.2023 12:01

Скопје Центар / Скопје

Продавам тегли со капаци, теглите се еднаш користени (мед, слатко од смокви, краставички), чисти, машински измиени и стерилизирани.

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Стакло

Се продава од:

S
Потврден огласувач
070474863
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам