1 / 2
Spoljer za Kabina MERCEDES FIAT PEUGEOT CITROEN IVECO FORD
10.000 МКД
30.01.2023 15:48

Прилеп / Прилеп

Spoljerot ne e nikade osteten proizvodstvo 2017 god izvaden od Iveco Dailly pasuva i na drugi vozila, Za cenata javete se ke se dogovorime

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Angel
Потврден огласувач
077555410
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам