1 / 6
Se prodava alfa romeo 147
1.200 €
23.01.2023 09:10

Прилеп / Прилеп

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 147

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava alfa romeo 147 so pominata registracijata
Povejke info na brojot
078201011

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zdravko
Потврден огласувач
078201011
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам