1 / 5
Se prodava VW touareg 2.5 tdi
По Договор
08.02.2023 10:26

Македонска Каменица / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touareg

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

128 kw / 174 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e vo ispravna sostojba.
Registrirano do avgust
za poveke informacii na tel 078 525 527
ili na viber na tel 071 717 756

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vanco
Потврден огласувач
070438534
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам