1 / 5
Opel Meriva 1.7 Cdti
6.499 €
19.03.2023 20:28

Куманово / Куманово

Марка:

Opel

Модел:

Meriva

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Opel Meriva 1.7cdti 2010 so 190000km
Kolata e donesena od Svajcaria so plateni davacki I registracija cela godina
Kolata e vo mnogu dobra sostojba so redovni servisi so servisna kniska
Info 070561728

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jenuz
Потврден огласувач
070561728
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам