1 / 3
Aluminiumski bandazi
4.000 МКД
Цената е фиксна
29.01.2023 20:06

Прилеп / Прилеп

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

15

Ширина на бандаж:

7J

Број на дупки во бандаж:

Со 8 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

98

Ширина на гума:

195

Висина на гума:

60

Дијаметар на гума:

15

Se prodavaat aluminiumski bandazi 15ki zdravi pravi PO SUPER NISKA CENA.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Bazo
Потврден огласувач
075799732
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам