1 / 1
Се продава гер
2.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.05.2023 11:42

Аеродром / Скопје

Се продава гер, постое за голема брусилка
Цен 2500ден
Тел 075264053

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

vladimir
Потврден огласувач
075264053
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам