1 / 3
Аголна гарнитура ROMA- JUMIS
20.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.03.2023 11:50

Аеродром / Скопје

Се продава аголна гарнитура РОМА купена од ЈУМИС пред 4 години за 40000 денари. Димензии 285x210 со десен агол.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Марјан
Потврден огласувач
078365757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам