1 / 2
Se Prodava Stabilna Bruska
26.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.02.2023 08:02

Кавадарци / Кавадарци

Se Prodava Stabilna Bruska 3 fazna

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071553548
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам