1 / 3
PLAC NIVA OBIKOLNICA
50 €
11.02.2023 23:50

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

2900 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Niva na Sama Obikolnica Klucka za Kosovo
2900 kvadrati
070834070
070834070
070834070
070834070

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
077 757 981
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам