1 / 6
Se prodava plac vo blizina na Nea Kalikratia
9.000 €
Цената е фиксна
12.03.2023 22:06

Зелениково / Скопје

Se prodava plac vo blizina na Nea Kalikratija 320 metra od more vozdusna linija, momentalno nema dozvola za gradba i ne moze da se stavi struja no moze da se postavi ograda i kamp prikolka

Категорија: Недвижности / Во странство

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
077 609 292 / 071 278 127
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам