1 / 7
Tester za dijamanti detektor
1.999 МКД
31.01.2023 12:55

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Precizna alatka za teetiranje dijamanti

Категорија: Останато

Се продава од:

eMacedonia
Потврден огласувач
079277007
Испрати Е-маил до огласувачот

GP pointer 1 Metal zlato detektor

1200 МКД

ST 3000 Metal zlato prostor lokator detektor

450 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам