1 / 1
Bateriska bormsina strafilica штрафилица батериска 18V
2.100 МКД
2.500 МКД
18.03.2023 13:41

Ресен

Состојба на предмет
Нов

БАТЕРИСКА ШТРАФИЛИЦА 18v Li-ion 1300mAh
1 baterija polnac
12 meseci garancija

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Agolna brusalka 950W Аголна брусалка MAXPULS MP-AG018

1999 МКД

Celicna cetka za na trimer celicni cetki za trimer bekaton

300 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам