1 / 1
Bosh Perac
4.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.11.2022 19:29

Скопје Центар / Скопје

Се продава Вап за перење коли,купен 6000мкд.
110 bari, 1300 wati, 330l/h
Вапот не е употребуван до сега и доаѓа со кутија и целосна опрема.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Slobodan
Потврден огласувач
071222909
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам