1 / 10
HONDA HR-V 1.6 CITD 120KS ELEGANCE PERFEKTNA
16.999 €
05.02.2023 12:01

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Honda

Модел:

HR-V

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Honda HR-V 1.6 CITD 88kw(120ks) 2016 godina na proizvodstvo Euro 6 Elegance so full oprema i 2 kluca od prv sopstvenik donesena od Holandija so plateni site davacki do registracija vo perfektna sostojba vredi da se vidi !

Kristijan : 078/353-289

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Avtobanda Plus
Потврден огласувач
078353289
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам