1 / 4
Farovi / Far / фарови
2.500 МКД
Цената е фиксна
02.01.2023 13:08

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat b6

Tип на делови:

Осветлување

Половни оригинал фарови за пасат Б6 2007 год.
Цена 2500 ден парче.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Боби
Потврден огласувач
078308190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам