1 / 3
motor za pezo 206 1.4i 55kw
2 €
20.03.2023 08:18

Прилеп / Прилеп

Марка:

Peugeot

Модел:

206

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Километри:

35000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

ispraven garantiram...ne cadi i raboti odlicno...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

boris
Потврден огласувач
070428963
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам